2018de Pokerde Kazanmak

2024’te Online Pokere Başlamak İçin Gereken 5 Yetenek

Online poker, yeni nesil Türk gençleri arasında her geçen gün popülerleşen bir oyun. Mobil cihazların gittikçe artan kullanımı ve hızlı internet servislerinin küçük kasaba ve köylere kadar girmesiyle, ülkenin çok sayıda parlak zekası pokeri keşfetti ve oynamaya başladı. Eğer bunu okuyorsanız, sizinde zaten bir sanal poker meraklısı olma ihtimaliniz inanılmaz yüksektir. Ayrıca bu heyecan verici oyunu gerçek para ile oynatmak isteyen birkaç kişi tanıyor bile olabilirsin.

#
Casino Sitesi
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
1500TL %100
5.0⭐
2
5000 TL %50
4.8⭐
3
1500 TL %100
4.8⭐
4
1500 TL %200
4.6⭐
5
600 TL %100
4.5⭐
6
1500 TL %100
4.3⭐
7
600 TL %100
4.1⭐
8
3000TL %100
4.0⭐
9
1000 TL %100
3.8⭐
10
365 TL %50
3.8⭐

Bir insanın 2024 yılında online Texas Holdem nakit oyunları, Sit n Go veya turnuvaları kazanmak için belirli bir takım becerilere ihtiyacı var. Oyuncuların beceri seviyelerindeki gelişme, oyunların ve oyuncuların sayısındaki artış, oyun sitesi sayısındaki ve sundukları bonuslardaki artış, yıllar boyunca sanal poker oyununda büyümeye neden olan başlıca nedenlerdir. Kazanan bir oyuncu olmak istiyorsanız, mevcut oyunculara karşı rekabet edebilmek için bazı beceriler geliştirmelisiniz. Uzun zaman önce poker oynamaya başladıysanız, poker çevrenizdeki yeni başlayanlara da aynı öneride bulunabilirsiniz. Tabii öncelikle bu yeni başlayacak oyuncuların poker kuralları konusunda bilgili olduğundan emin olun.

Siteye Kaydol

Hızlı Matematiksel Hesaplama

Online poker oyunlarında, kara vermek için çok daha az zamanınız olur. Bu da karar verme açısından zorlayıcı bir durum oluşturur. Bu hesaplamalar, Pokerstars gibi online kumardan para kazanmak için çok önemlidir. Artık siteler bunun için ek yazılım kullanımına da izin vermediği için bu iş tamamen oyuncuya kalmıştır. Bu nedenle sanal ortamlarda poker oynarken matematiksel kazanma oranınızı hızlıca hesaplayabilmelisiniz. Bu sizi kazanan bir oyuncu haline getirecek ilk özelliktir.

Aynı Anda Birden Fazla İşe Odaklanabilmek

Online poker oynamanın en büyük avantajı aynı anda birden fazla oyun oynamaya ve karlılığınızı artırmaya imkan sağlamasıdır. Bununla birlikte, bir bireyin sanal poker alanındaki fırsatlardan yararlanabilmesi için aynı anda birden fazla masayı kontrol edebilmesi lazımdır. Bazen bir web sitesinde iki veya daha fazla oyun oynamak, veya iki farklı web sitesinde oyun oynamak isteyebilirsiniz. Yalnızca iki veya daha fazla benzer olayı aynı anda yönetebilen bir kişi internette pokerde çok masada oynayabilir. Kısa bir süre önce pokere başladıysanız, gelecekte bu beceriyi geliştirmelisiniz.

Siteye Kaydol

Kasa Yönetimi

Paranızı ve dolayısıyla oyunlarınızı idare edemiyorsanız, başarı pokerde sizin için sadece anlık bir şey olabilir. Bunu idare ederseniz ancak uzun vadede kazanabilirsiniz. Nakit paranızın yönetimi, oyun seviyelerinizi optimize etmenin, kayıpların üstesinden gelmenin ve daha üst oyun safhalarından geçmenin anahtar noktasıdır. Kasanızın oynamanız gereken oyunun Büyük Blind‘ının en az 300 katı olması önerilir. Bir sonraki oturumda bir oturumun kaybını aşmanıza imkan sağlayacaktır. Benzer şekilde, büyük bir miktar kazandığınızda doğrudan üst masalara oturmanız tavsiye edilmez.

Güçlü Zihinsel Kontrol

Her oyun ya da her seans pokerde karlı halde bitmez. Hızlı ve tempolu oyun ortamı nedeniyle kazanma veya para kaybetme hızı online pokerde muazzam bir şekilde değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla, bir kayıp veya kötü geçen bir kaç el durumunda paniklememelisiniz. Masadan kalktıktan sonra elleri inceleyin ve oyununuzu analiz edin. Bu hataları tekrarlamamanın yollarını bulun. Duygularınızı kontrol etmeniz ve böyle durumlarda mantıksal olarak hareket etmeniz gerekir. Unutmayın ki; sabır ve disiplin bir online poker oyuncusunun temel özelliklerinin başında gelir.

Siteye Kaydol

Öğrenmeye Açık Olmak

İlk dört özelliğe ek olarak, öğrenmeye açıklık kesinlikle iyi bir poker oyuncusunun karakteristik özellikleri arasında sıralanabilir. Online poker dünyasında, yeni promosyonlar, oyunlar ve turnuvalar ilan eden şirketlerle beraber işler hızla değişir. Rekabette avantajı korumak için oyun stilinizi değiştirmeniz veya yeni bir poker türüne geçmeniz gerekebilir. Mesela Texas Hold’em bilip Omaha bilmiyorsanız, bunu kesinlikle öğrenmelisiniz. Ya da blöf yeteneklerini geliştirmek için Türk pokerini denemelisiniz. Pokerde başarılı olmak için kaynakları araştırmaya devam etmeli ve rekabet seviyesine göre oyununuzda iyileştirmeler yapmalısınız. Türkiye’deki mevcut oyuncular ve profesyoneller yeni oyuncular için gayet yardımsever tutumlar takınıyorlar. Herkese açık forumlara katılmalı oradaki tartışmaları incelemeli, arkadaşlarınızdan ve üst düzey poker oyuncularından tavsiyeler almalısınız. Ve tabii ki öğrendiklerinizi başkalarına da iletmeyi unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *